Divadelní soubor GOA Mariánské Lázně

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Madam Columbová...

Dobrý večer, byli jsme na premiéře hry Madam Columbová zasahuje a bylo to naprosto, ale naprosto vynikající. Soubor leckterého profesionálního kamenného divadla byste strčili do kapsy, neuvěřitelně jsme se bavili a určitě si na vás do budoucna "dáme pozor". Mimochodem - na kdy je naplánována nejbližší repríza tohoto kusu? Díky!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Madam Columbová...

Dobrý den, děkujeme!
Nejbližší repríza bude 15. června v Domě kultury v Drmoule. Jako pokaždé u nás, jistě bude také tato repríza výjimečná, neboť 2 stejné inscenace nejsou nikdy úplně stejné. V DK Drmoul je ještě o srandu víc díky malému podiu a průsvitným zástěnám. Určitě se na Vás budeme těšit!

Datum
Vložil
Titulek

Snoubenci

Ahoj všichni! Včera jste byli úžasní! Vaše hra mě rozesmívala celý večer a i po hře jsme se s mým italským přítelem trhali smíchy. Obzvlášť se nám líbily role "bráchy Jardy", "Claudiiny matky", "Babičky", "Vendovy matky" ale šmrnc tomu dávali všichni. Líbil se nám i vtipně vyřešený autobus. Děkujeme všem za nezapomenutelný zážitek a těšíme se na další vystoupení! Přeju vám hodně úspěchů a divadla přeplněná diváky. Váš fanda Verča

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.

YjM 2009-2013